Kurumsal

YILMAZ RULMAN LTD ŞTİ. 1996 Yilinda ANKARAda mütevazi bir sekilde faaliyetine basladi. Kisa sürede artan müsteri kapasitesiyle pazarlama agini güçlendirdi. 2000 ’li yillar YILMAZ RULMAN  için vizyon yenileme ve hedefini büyütme yillari olmuştur

Bayisi oldugumuz , MOS  KFB SLF rulman çesitleriyle SUPTEX, SKT Yag keçeleri, Emniyet sekmanlari, Italia MBI, Teflon Kaplamali Metal Burçlari mümessilligi, Rulman Yataklarinin ve THREE FIVE v KAYIŞLARI  Zincir kaplin dişli bayisi olup yurt içi sanayicilerimize, fabrikalara, otomotiv sektörüne, perakendeci esnafimiza satis pazarlama agi ve teknik bilgiler konusunda hizmet vermekteyiz.

Toplam Kalite ve ekonomi prensibini benimseyen firmamiz öncelikte müsteri memnuniyetini ön planda tutmaktadir. YILMAZ RULMAN LTD.ŞTİ. olarak, dünya rulman piyasasini yakinen takip ediyoruz ve  Artik Türkiyede Ticaret Üretim yapan bir firmanin pazarina, ayni konuda çalisan dünyadaki diger firmalar da ayni uzaklik­tadir.

Türkiye için hedefimiz; Her yil daha ileriye, birlikte el ele daha güzel yarinlara ulasmaktir. Unutmayalim, "Her sey zamaninda ve dogru yerde kiymetlidir."