Kategoriler
Stok Listemiz 2013

İletişim Bilgileri
YILMAZ RULMAN SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Ahievran Cad. No:74 Ostim ANKARA/Ostim
(0312) 385 33 79
info@yilmazrulman.com.tr
Yılmaz Rulman - Hakkımızda
Hakkımızda

YILMAZ RULMAN LTD ŞTİ. 1996 Yilinda ANKARAda mütevazi bir sekilde faaliyetine basladi. Kisa sürede artan müsteri kapasitesiyle pazarlama agini güçlendirdi. 2000 ’li yillar YILMAZ RULMAN  için vizyon yenileme ve hedefini büyütme yillari olmuştur

Bayisi oldugumuz , MOS  KFB SLF rulman çesitleriyle SUPTEX, SKT Yag keçeleri, Emniyet sekmanlari, Italia MBI, Teflon Kaplamali Metal Burçlari mümessilligi, Rulman Yataklarinin ve THREE FIVE v KAYIŞLARI  Zincir kaplin dişli bayisi olup yurt içi sanayicilerimize, fabrikalara, otomotiv sektörüne, perakendeci esnafimiza satis pazarlama agi ve teknik bilgiler konusunda hizmet vermekteyiz.

Toplam Kalite ve ekonomi prensibini benimseyen firmamiz öncelikte müsteri memnuniyetini ön planda tutmaktadir. YILMAZ RULMAN LTD.ŞTİ. olarak, dünya rulman piyasasini yakinen takip ediyoruz ve  Artik Türkiyede Ticaret Üretim yapan bir firmanin pazarina, ayni konuda çalisan dünyadaki diger firmalar da ayni uzaklik­tadir.

Türkiye için hedefimiz; Her yil daha ileriye, birlikte el ele daha güzel yarinlara ulasmaktir. Unutmayalim, "Her sey zamaninda ve dogru yerde kiymetlidir."

Foto Galeri
Haberler
Yeni Yerimize Taşındık

Siz değerli müsterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla 500 mt2 kapalı alana sahip ahievran cad. no:74 ostim adresine taşınmış bulunmaktayız.

Duyurular

Web Sitemiz İle İlgili Duyuru ve Kampanyaları Bu bölümden takip edebilirsiniz

Duyuru ve Kampanyalar

Web Sitemiz İle İlgili Duyuru ve Kampanyaları Bu bölümden takip edebilirsiniz

Web Sitemiz Yayın Hayatına Başladı

Web sitemiz yayın hayatına başlamıştır. Amacımız internet aracılığı ile daha büyük kitlelere ulaşmak haberleri online olarak güncelliğini kaybetmeden anlık olarak duyurabilmektir

Tüm Duyurular

©2010 Yılmaz Rulman